Služby

Vytvoříme pro vás různá řešení na míru. Podívejte se, jaké služby vám můžeme nabídnout a neváhejte se nám ozvat i v případě, že máte specifické požadavky. Bude nám potěšením zpracovat pro vás jedinečnou zakázku.

WEB DESIGN A TVORBA WEBU

Webdesign neboli tvorba webových stránek je základem naší práce. Můžeme pro vás připravit menší web i rozsáhlou prezentaci, celé řešení nebo jen jeho dílčí část. Samozřejmostí je perfektní grafika, dodržování technických standardů a jedinečný redakční systém.

E-COMMERCE

Funkcemi naplněný a přehledný internetový obchod, ve kterém lidé rádi nakupují. Přesně tak vypadá tradiční e-shop z naší produkce. Kromě neustále se zlepšujícího redakčního systému a komplexních služeb vám nabízíme i libovolné přizpůsobení vašeho obchodu na míru vašim potřebám.

Internetový marketing, SEO

V marketingu na internetu se vyznáme a své poznatky zohledňujeme již ve fázi tvorby webu. Služby v oblasti propagace webu a efektivního přivádění návštěvníků vám však nabízíme i samostatně. Jsme připraveni spravovat pro vás reklamní kampaně, vyhodnocovat jejich přínos a zvýšit návštěvnost vašeho webu z vyhledávačů.

VÝVOJ WEBOVÝCH APLIKACÍ

Můžeme pro vás připravit menší i rozsáhlou aplikaci běžící na ASP.NET nebo PHP 5.6 a vyšší. Pro databáze lze použít více rešení na míru.

VÝVOJ MOBILNÍCH APLIKACÍ

Jsme schopni pro vás připravit menší i rozsáhlou nativní aplikaci pro platformu Android. Mužeme také připravit na míru aplikaci bežící přes všechny platformy. Toto řešení závisí na složitosti aplikace.

VÝVOJ DESKTOPOVÝCH APLIKACÍ

Připravíme pro vás menší i rozsáhlou aplikaci pro platformu Windows. Pro vývoj používáme technologie C# a pro databáze lze použít více rešení na míru.